Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Сімейна комедія "Пригоди S Миколая"

Сімейна комедія "Пригоди S Миколая"


 «Пригоди S Миколая»: Головна новорічна історія року.

Фільм, з якого в цьому році розпочнуться зимові свята.

«Пригоди S Миколая» – це історія про дорослішання, про віру в казку, про те, що дива можуть змінити життя на краще, подарувати радість, дружбу і кохання. За задумом творців, проект тричі змінював назву. Перша, робоча назва «Груднева казка», яка містила акцент на атмосфері зимових свят, поступилася «Пригодам   С. Миколая», як історії одного з головних героїв картини, і нарешті стала «Пригодами S Миколая». «Ми намагалися допомогти аудиторії пройти шлях сприйняття Супер Миколая від Святого до Супергероя і заявити про певну синонімічність цих понять у фільмі», – говорить продюсер картини Марія Каель.

Ви побачите Василя Вірастюка у досить загадковому амплуа та Машу Єфросиніну у ролі стурбованої мами, день якої виявився сповненим неочікуваних сюрпризів.

Режисер картини Семен Горов коментує: «Я сподіваюсь і вірю, що фільм «Пригоди S Миколая» зможе доторкнутися до душі кожного, незважаючи на вік. Буде багато магії, гострого гумору і красивих ефектів. Та головне – це настрій, настрій справжнього новорічного свята: коли в сім’ї все добре, а навкруги все овіяне гармонією та зимовим сяйвом».

Сімейна комедія «Пригоди S Миколая» виходить у кінотеатральний прокат 13 грудня 2018 року. Cтрічка знята компанією «Big Hand Films» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Прем'єра 13 грудня.
Возраст

5+


Телефон

+380 (63) 700 03 25


Ссылки


Адрес

Кривой Рог