DarwinLand

DarwinLand


IT-школа DarwinLand — це онлайн курси для підлітків 13-17 років, які цікавляться технологіями і мріють побудувати успішну кар’єру.

Навчаємо дітей не лише професійним умінням IT- фахівців (Hard Skills), а й універсальним навичкам спілкування (Soft Skills) для життя і роботи незалежно від вибору професії. Навчання з DarwinLand: 70% практики + 20% теорії + 10% soft skills – ігрова адаптація до дорослого життя.

Актуальні програми: 

Підлітки навчаться працювати з професійним інструментом Blender з нуля, створять портфоліо і отримають навички роботи із замовниками!

Онлайн-курс програмування для підлітків мовою Python (яку використовують чат GTP, Netflix і Pinterest), створення чат-ботів та інших проєктів.

Опанування професійних інструментів графічних дизайнерів Photoshop, Illustrator. Робота з різним типом графічного контенту, створення портфоліо, робота із замовниками.

Навчимо створювати дизайни зручних інтерфейсів для сайтів та мобільних застосунків з нуля. Діти навчаться працювати над проєктом в команді і створювати ефектні портфоліо.

Мета школи – навчити дітей отримувати задоволення від навчального процесу і застосовувати знання в реальному житті. Крім того, ми робимо все, щоб батьки наших учнів були спокійні за майбутнє своїх дітей.

Еволюція освіти – DarwinLand!  Пересвідчиться самі – запишіть дитину на пробне заняття.


События организатора

Бесплатный марафон "Старт в разработке игр Roblox"

02 Октября, Время проведения необходимо уточнить у организатора.


Контакты

+380 (99) 390 15 55
+380 (67) 351 55 50
+380 (63) 154 70 48
info@darwinland.com


Ссылки


Адрес

Одесса