Внимание! Событие на этой странице не актуально

Таємниці Всесвіту з Олексієм Парновським у Астрономічній обсерваторії

Таємниці Всесвіту з Олексієм Парновським у Астрономічній обсерваторії


Таємниці Всесвіту з Олексієм Парновським у Астрономічній обсерваторії

 

17 квітня «Видавництво Старого Лева» запрошує всіх небайдужих до космічних досліджень поринути у світ далекий, який однак щосекунди впливає на життя людей – світ Космосу. Розмову-мандрівку до найвіддаленіших куточків нашої Галактики здійснюватимемо під керівництвом астрофізика та співавтора книги «Як влаштовано Всесвіт. Вступ до сучасної космології» Олексія Парновського. Тож запрошуємо всіх відкривати таємниці Всесвіту до Астрономічної обсерваторії Одеського національного університету (вул. Маразлієвська, 1в). Початок о 18.30. Вхід вільний.

Невимушене спілкування про складні речі. Із чого почався Всесвіт і чи його вік скінченний? Як він розвивався і що з ним відбувається тепер? Де відбувся Великий вибух і чи всюди у Всесвіті закони фізики однакові? Як вимірювати відстані до далеких астрономічних об’єктів? Як зважити світло? Також поговоримо про історію та сучасний стан космології — науки про Всесвіт та місце людства у ньому. Українські науковці підготували для вас цікавий екскурс у складний світ науки та спробували відповісти на популярні запитання, зокрема про «темний бік» нашого Всесвіту: темну енергію, темну матерію та чорні діри.

Олексій Парновський - кандидат фізико-математичних наук. Представляє Україну в міжнародній програмі International Living With a Star, Міжпрограмній координаційній групі з космічної погоди Всесвітньої метеорологічної організації, та Робочій групі з космічної погоди Європейського космічного агентства. Завідувач лабораторії астрофізики. Фахівець в галузі космічної погоди, сонячно-земної фізики та методів обробки супутникових даних. Автор близько 50 наукових праць.

 

 


Возраст

12+


Стоимость

Бесплатно


Адрес

Одесса
вулиця Маразліївська, 1 В Приморський район Одеса